Nachtegaal 95

Verkocht onder voorbehoud
1628 DG Hoorn € 350.000,- k.k.
Bouwjaar 1983
Wonen 100 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 140 m2

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1983
Wonen 100 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 140 m2

Omschrijving

Deze ruime en duurzame eindwoning met vrij uitzicht aan de voorzijde over grasveld is op zoek naar een nieuwe eigenaar! Jij als nieuwe eigenaar krijgt de beschikking over een ruime en lichte woonkamer, tuingerichte keuken met bijkeuken, viertal (slaap)kamers, verzorgde badkamer en een heerlijke tuin. Daarnaast heeft de huidige bewoonster de woning altijd keurig onderhouden en verduurzaamd door middel van een 6 zonnepanelen (2021), spouwmuurisolatie (2023) en is de woning rond 2017 rondom opnieuw gevoegd.

We kunnen spreken van een zeer kind vriendelijke woonomgeving. Op loopafstand bevinden zich meerdere basisscholen, supermarkt en een gezondheidscentrum. Daarnaast tref je ook op loopafstand het winkelcentrum ‘Betje Wolffplein’ met het NS-station Hoorn Kersenboogerd, het Julianapark, IJsselmeer en de gezellige binnenstad van Hoorn.

Indeling:
Begane grond: entree/hal met meterkast, toegang tot de woonkamer. De straatgerichte woonkamer heeft veel natuurlijk lichtinval door de riante raampartijen, daarnaast is deze voorzien van een houtenvloer en openslaande tuindeuren naar de (achter)tuin. Aan de achterzijde tref je de gesloten keuken, welke voorzien is van een 4 pits inductie kookplaat met afzuigkap, vaatwasser, losse koelkast, oven en de wasmachine en droger opstelling. Via de keuken bereik je de praktische bijkeuken met kastenwand en het toilet.

Eerste verdieping: overloop met toegang tot de drietal slaapkamers, de badkamer en trapopgang naar de tweede verdieping. De drie slaapkamers zijn allen voldoende ruim en zijn voorzien van een doorlopende laminaatvloer. De badkamer is in een lichte kleurstelling uitgevoerd en voorzien van een douchehoek, wastafelmeubel, 2e wandcloset en handdoekradiator.

Tweede verdieping: via de vaste trap bereik je de tweede verdieping wat momenteel in gebruik is als slaapkamer. Deze kamer is door middel van de dakkapel ook heerlijk ruim en biedt door de ingebouwde kastenwand voldoende opbergruimte. Tevens tref je hier de cv-ketel (type Intergas, bouwjaar 2004).

Tuin: de onderhoudsvriendelijke tuin is evenals de gehele woning verzorgd aangelegd en beschikt daarnaast over een houten berging met overkapping en een praktisch achterom.

Bijzonderheden:
– Eindwoning;
– Vrij uitzicht aan de voorzijde;
– Lichte woonkamer v.v. houtenvloer;
– Dakkapel op de tweede verdieping;
– Viertal (slaap)kamers;
– 6 zonnepanelen (2021);
– Rond 2017 zijn de gevels opnieuw gevoegd;
– Spouwmuurisolatie (2023);
– Energielabel C.

Vraagprijs € 350.000,- kosten koper
Oplevering in overleg

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 350.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1983
Ligging
Aan park, In woonwijk, Vrij uitzicht
Wonen
100 m2
Oppervlak
140 m2
Inhoud
355 m3
Type woning
eindwoning
Aantal kamers
5 kamers
Aantal slaapkamers
4
Energielabel
C
Verwarming
C.V.-ketel
Tuin
Achtertuin, Voortuin
Ligging tuin
Noordoost
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 360 presentatie 3D plattegrond Zonnegrens Video

Kaart

360 Presentatie

Zonnegrens

Video

;

Bewoner vertelt

" "