Waterman 31

Nieuw
1622 CN Hoorn € 225.000,- k.k.
Bouwjaar 1975
Wonen 47 m2
Aantal kamers 2 kamers

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1975
Wonen 47 m2
Aantal kamers 2 kamers

Omschrijving

Op een steenworp afstand van de historische binnenstad, nieuwe stadsstrand én de A7 richting Amsterdam tref je aan de Waterman 31 dit knusse 2-kamerappartement. Het appartement beschikt over een balkon van ca. 10m² op het zuidwesten, keuken in rechte opstelling, woonkamer met veel lichtinval, badkamer met separaat toilet, C.V.-ketel uit 2019 en een Energielabel C. Kortom; een mooie woonkans voor starters of kleine huishoudens!

In de de directe omgeving zijn groenvoorzieningen, speeltuinen en een basisschool te vinden. In de wijk tref je daarnaast meerdere sportvoorzieningen en winkelcentrum ‘De Grote Beer’ voor de dagelijkse voorzieningen. Binnen 5 fietsminuten is de historische binnenstad van Hoorn mét NS-treinstation en het nieuwe stadsstrand te vinden. De A7 Amsterdam- Den Oever is bereikbaar binnen 5 autominuten wat de bereikbaarheid ideaal maakt.

Indeling van het appartement;
Entree/ hal met toiletruimte met fontein, kast met opstelling C.V.-ketel (2019), toegang tot de badkamer en de leefruimte. De badkamer is voorzien van een douche in bad, wastafel met meubel en de wasmachine-/drogeraansluiting. De keuken is geplaatst in rechte opstelling en voorzien van los apparatuur en 4-pits gasfornuis. Middels de keuken tref je aan de voorzijde van het appartement de slaapkamer. Hier is een vaste kastenwand aanwezig. De woonkamer is aan de achterzijde gelegen en beschikt over grote raampartijen voor veel natuurlijk lichtinval. Door de loopdeur is het balkon te bereiken, welke gelegen is op het zuidwesten en ca. 10m² groot is.

Berging; op de begane grond is er een stenen berging aanwezig. De berging is ideaal voor extra opslag en het opbergen van fietsen.

Bijzonderheden:
– Servicekosten ca. €93,- per maand;
– Energielabel C;
– Zonnig balkon op het zuidwesten;
– 2-kamerappartement;
– Separaat toilet met fontein;
– Separate stenen berging;
– Centrale ligging nabij binnenstad, stadsstrand, winkelcentrum en A7.

Bieden vanaf: €225.000,- k.k.
Aanvaarding: In overleg, doch kan spoedig.

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 225.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Wonen
47 m2
Inhoud
156 m3
Aantal kamers
2 kamers
Aantal slaapkamers
1
Bijdrage VVE
€ 90,-
Energielabel
C
Verwarming
C.V.-ketel
Tuin
Geen tuin
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 360 presentatie 3D plattegrond Zonnegrens

Kaart

360 Presentatie

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "