Amazonelaan 45

Nieuw
1448 VA Purmerend € 469.000,- k.k.
Bouwjaar 2000
Wonen 133 m2
Aantal kamers 6 kamers
Perceel 145 m2

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 2000
Wonen 133 m2
Aantal kamers 6 kamers
Perceel 145 m2

Omschrijving

Ben jij toe aan de volgende stap? Dan is dit jouw kans!

Deze riante tussenwoning met maar liefst 5 ruime slaapkamers aan de Amazonelaan 45 in de geliefde en kindvriendelijke woonwijk Weidevenne met alles wat je zoekt en meer. Met een energielabel A, bouwjaar 2000 en een zee aan woonoppervlakte is dit huis echt een buitenkans. En dat is nog niet alles! Geniet van het comfort van screen en een elektrisch zonnescherm en laat de zon binnen in je ruime tuin op het zuiden. Met een riante voortuin en een achtertuin voorzien van een houten schutting, biedt deze woning je de privacy en rust waar je naar op zoek bent.

Deze bijzondere plek aan de Amazonelaan 45 brengt je in zomerse sferen. De woning is gelegen aan een brede laan met een groenstrook in het midden. Hierdoor zitten buren aan de voorzijde niet direct op je lip en met de ankerloze spouwmuren geen last van de naaste buren. Voor jouw boodschappen hoef je niet ver te gaan, het winkelcentrum van Damplein ligt op steenworpafstand van het huis maar ook de sportvelden, bushaltes, NS station, gezondheidzorg zijn op korte afstand aanwezig, daarnaast zit je binnen enkele minuten op de snelweg naar Amsterdam of Hoorn. En als je zin hebt in een lekker hapje buiten de deur, sta je binnen 5 fietsminuten midden in het bruisende centrum van Purmerend.

Deze woning biedt op de begane grond een hal met doorloop naar toilet en woonkamer. De woonkamer is voorzien van een houten vloer. De trap naar de eerste verdieping bevindt zich in het midden van de woonkamer. Maar voordat we doorlopen kijken we eerst nog even naar de tuingerichte woonkeuken. Meer dan genoeg ruimte om er een gezellige sfeervolle woonkeuken van te maken.

Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers welke netjes zijn afgewerkt, daarnaast natuurlijk een nette badkamer voorzien van een toilet, wastafel en een ligbad om lekker te relaxen.
Op de tweede verdieping wachten nog twee ruime slaapkamers en een grote lichte voorzolder met de wasopstelling. Bergruimte is er genoeg, dus geen zorgen over spullen die je niet kwijt kunt.

En nu, alle belangrijke punten nog even op een rijtje!

• Energielabel A
• Bouwjaar 2000
• Heel veel woonoppervlakte
• Wonen op steenworpafstand van het centrum van Purmerend
• Grote voor- en achtertuin
• Tuin op het zuiden

Ben jij toe aan de volgende stap? Maak dan snel een afspraak om dit huis te bezichtigen en ervaar de charme en ruimte zelf. Bekijk ook zeker onze woningvideo om een nog beter beeld te krijgen van jouw toekomstige thuis. Wacht niet te lang, want deze woning is precies wat je zoekt. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek de mogelijkheden van de Amazonelaan 45 in Purmerend!

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 469.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Ligging
In woonwijk
Wonen
133 m2
Oppervlak
145 m2
Inhoud
471 m3
Type woning
tussenwoning
Aantal kamers
6 kamers
Aantal slaapkamers
5
Energielabel
A
Verwarming
Stadsverwarming
Tuin
Achtertuin, Voortuin
Ligging tuin
Zuid
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart Zonnegrens

Kaart

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "