Burgemeester D. Kooimanweg 321

Verkocht
1444 BJ Purmerend € 300.000,- k.k.
Bouwjaar 1979
Wonen 61 m2
Aantal kamers 2 kamers

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1979
Wonen 61 m2
Aantal kamers 2 kamers

Omschrijving

Verliefd worden op je nieuwe thuis begint hier!

Op steenworp afstand van het bruisende centrum van Purmerend vind je dit charmante 2-kamerappartement. Dit is dé droomplek voor starters!

Dit pareltje op de 4e verdieping van het keurig onderhouden complex “De Wormer” heeft alles wat je nodig hebt: een strakke nieuwe keuken (2024), frisse vloeren en nette badkamer (2018). En met 60m² woonoppervlak heb je genoeg ruimte om zowel je spullen als je dansmoves kwijt te kunnen.

De ligging? Die is simpelweg fantastisch! Zin in een uitgebreide shopsessie? Winkelcentrum Miro (met een XL Albert Heijn) ligt om de hoek. Of slenter over de gezellige markt op Wormerplein. Treinen, bussen, en uitvalswegen richting Amsterdam, Hoorn en Zaandam liggen praktisch aan je voeten. Een uitstapje naar de Beemster is trouwens ook zo gemaakt – en ja, dat uitzicht vanaf je balkon op het westen gaat nooit vervelen. Denk: zonsondergang, wijntje, chillmodus.

Binnenkijken?
Bij binnenkomst op de 4e etage word je welkom geheten door een fijne hal. Hier heb je toegang tot een handige berging (voor al die spullen die je niet meteen kwijt wilt), een keurige badkamer met inloopdouche en wasmachine-aansluiting, een apart toilet, én de lichte woonkamer. Hier grenst de semi-open keuken met moderne apparatuur aan, zodat je tijdens het koken toch gezellig mee kunt kletsen. De slaapkamer is ook lekker ruim en praktisch ingedeeld.

Highlights op een rijtje:
– Splinternieuwe keuken 2024 en keurige afwerking van wanden en vloeren – je kunt er zo in!
– Een balkon waar je ’s avonds de zon ziet zakken in de Beemster
– Energielabel A; lekker lage stookkosten
– Een frisse badkamer uit 2018, inclusief plek voor je wasmachine.
– Het complex heeft een lift én een gezamenlijke fietsenstalling.

Wil jij zien hoe geweldig dit appartement voelt? Maak snel een afspraak met Van Overbeek Makelaars. Wij staan klaar om je de sleutels naar jouw toekomst te laten zien!

Bijzonderheden:
– Snelle oplevering mogelijk.
– Notariskeuze in Purmerend.
– Complex gebouwd in 1979
– Servicekosten? Circa €154 per maand, inclusief water en schoonmaak.
– Cv-ketel uit 2018 (eigendom, geen gedoe met huur!)

Zie jij jezelf hier al wonen? Bel ons!

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 300.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Ligging
In woonwijk
Wonen
61 m2
Inhoud
202 m3
Aantal kamers
2 kamers
Aantal slaapkamers
1
Bijdrage VVE
€ 154,-
Energielabel
A
Verwarming
C.V.-ketel
Tuin
Geen tuin
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 360 presentatie Zonnegrens Video

Kaart

360 Presentatie

Zonnegrens

Video

;

Bewoner vertelt

" "