Jan Palachstraat 31
VerkochtWeten wat je kunt lenen?
Bereken wat je kunt lenen






Doe de Koperscheck!
Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!
Omschrijving
Ben jij opzoek naar een royaal uitgebouwde eengezinswoning in de geliefde wijk de Purmer-Zuid?
Zoek dan niet verder!
Deze goed onderhouden woning met een woonoppervlak van maar liefst 128 m2 en 4 slaapkamers kijkt heerlijk weg over het groen en biedt voldoende ruimte voor een gezin om heerlijk in te wonen. De zonnige tuin op het zuidwesten zorgt voor een lichte woonkamer welke maar liefst 3 meter is uitgebouwd! Door de openslaande deuren kan je zomers volop genieten van de ruime tuin en is dit echt een verlengde van je woonkamer.
Alle voorzieningen zijn op enkele fietsminuten te vinden, denk hierbij aan winkelcentrum Meerland of winkelcentrum de Gors. Het winkelcentrum Weidevenne (Van Damplein) is per auto binnen vijf minuten te bereiken. De bushalte is op loopafstand en binnen enkele minuten ben je via de Jaagweg onderweg naar Amsterdam. In de spits zijn Amsterdam Zuidoost, Amsterdam Zuid en Amsterdam Sloterdijk binnen 35 minuten met de bus te bereiken. Bij station Noord ben je binnen 15 minuten. Reis je veel met de auto ook dan bereik je snel de uitvalswegen. Verder zijn er twee basisscholen op loopafstand dus ideaal voor gezinnen met kinderen.
De Purmer-Zuid staat echt bekend als een ruim opgezette wijk met veel groen, aan de voorzijde van de woning kijk je uit op een groenstrook, het doorlopende fietspad richting Monnickendam en de uitloop van de waterpartij met het bekende beeld. In de wijk zelf zijn meerdere speeltuinen aanwezig.
Indeling:
Via de voordeur stap je de hal in met aan de linker kant de meterkast, het toilet en een trapkast. Aan de rechterkant bevind zich de deur naar de uitgebouwde woonkamer met openslaande deuren richting de achtertuin welke gelegen is op het heerlijk zonnige zuidwesten. Aan de voorzijde staat de L vormige keuken met voldoende kastruimte en lichtinval door de ramen.
Besluit je via de trap naar de eerste etage te lopen dan kom je op een overloop, vanuit hier betreed je de drie royale slaapkamers, 2 aan de achterzijde en 1 aan de voorzijde van de woning. De badkamer is in oktober 2020 helemaal vernieuwd en is van alle gemakken voorzien. Denk hierbij aan een douche hoek, ligbad, wastafelmeubel en toilet.
Via de vaste trap kom je op de voorzolder waar de wasmachine en droger opstelling gesitueerd is vanaf deze voorzolder stap je de 4e royale slaapkamer binnen, deze voelt extra ruimtelijk door het geplaatste dakkapel aan de achterzijde van de woning. Achter de schotten heb je veel bergruimte voor al je spullen.
Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Vraag dan snel een bezichtiging aan!
Bijzonderheden:
– Energielabel A
– Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
– Dakbedekking dakkapel is in juni 2023 vervangen
– Overdracht in overleg
– Notariskeuze is voor koper(s) maar dient in Purmerend te zijn
Kenmerken
- Koopprijs
- € 425.000,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1992
- Ligging
- In woonwijk, Vrij uitzicht
- Wonen
- 128 m2
- Oppervlak
- 136 m2
- Inhoud
- 454 m3
- Type woning
- tussenwoning
- Aantal kamers
- 5 kamers
- Aantal slaapkamers
- 4
- Energielabel
- A
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Tuin
- Achtertuin, Voortuin
- Ligging tuin
- Zuidwest
- Garage
- Geen garage
Bekijk ook
Kaart 360 presentatie ZonnegrensKaart
360 Presentatie
Zonnegrens
Bewoner vertelt
" "
Inschrijven De Vijfhoek

Bezichtiging inplannen
