Van IJsendijkstraat 89

Nieuw
1442 CJ Purmerend € 342.500,- k.k.
Bouwjaar 1964
Wonen 74 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 169 m2

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1964
Wonen 74 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 169 m2

Omschrijving

Ideale starterswoning, grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas, dakkapel op 2de verdieping en gelegen op een mooie locatie op loopafstand van winkelcentrum Wormerplein, busvervoer, treinstation en diverse sportvelden.
De woning biedt de mogelijkheid om nog geheel naar eigen smaak aan te kleden en in te richten, dus ben je handig dan is dit een unieke kans en wacht niet langer.

Indeling
Begane grond : entree, hal, meterkast, trapopgang, toilet, dichte keuken met wasmachineaansluiting, doorzonwoonkamer en een vrijstaande stenen berging;

1ste verdieping : overloop met vaste trap naar de 2de verdieping, 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten en waarvan 1 met klein balkon en een badkamer met wastafel, douche en wasmachineaansluiting;

2de verdieping : via vaste trap naar 2de verdieping met op de voorzolder de stadsverwarmingsunit en door het dakkapel is er een mooie kamer ontstaan met verschillende gebruiksmogelijkheden.

Bijzonderheden :
– Aanvaarding in overleg, kan snel
– Eigen grond
– Lekkere grote tuin
– projektnotaris aanwezig
– stadsverwarmingsunit is huur
– grotendeels kunststof kozijnen

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 342.500,- k.k.
Aanvaarding
Direct
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Ligging
In centrum, In woonwijk, Open ligging
Wonen
74 m2
Oppervlak
169 m2
Inhoud
307 m3
Type woning
tussenwoning
Aantal kamers
5 kamers
Aantal slaapkamers
4
Energielabel
D
Verwarming
Stadsverwarming
Tuin
Achtertuin, Voortuin
Ligging tuin
Noordwest
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 360 presentatie Zonnegrens

Kaart

360 Presentatie

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "