Claude Monetstraat 103

Verkocht onder voorbehoud
1506 KJ Zaandam € 250.000,- k.k.
Bouwjaar 1967
Wonen 75 m2
Aantal kamers 3 kamers

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1967
Wonen 75 m2
Aantal kamers 3 kamers

Omschrijving

Ben jij op zoek naar een kans in een aantrekkelijke prijsklasse, waar je de ruimte krijgt om het geheel te moderniseren naar eigen smaak?

Pak deze dan nu op de Claude Monetstraat 103 in Zaamdam!

Wij heten je van harte welkom in dit zeer lichte en ruime 3-kamer appartement.

Hoewel de woning gemoderniseerd dient te worden, biedt deze woning veel mogelijkheden. Met 74 vierkante meter woonoppervlakte en thans twee slaapkamers, heb je hier ook de mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren (of bijvoorbeeld een kantoor) aan de voorzijde van het appartement.

Het woning brede balkon, gelegen op het zuiden maakt het appartement zeer licht. Ook kun je hier gedurende de dag heerlijk genieten van de zon.

Wat wil je nog meer?

De woning beschikt verder over een ruime keuken en separaat toilet en een badkamer van prima formaat.

Op de begane grond kun je openbaar parkeren en heb je een aparte berging tot je beschikking.

De bereikbaarheid van dit appartement is met elk vervoersmiddel goed te noemen. Gelegen in de schildersbuurt en zowel met de auto, bus, maar ook met de trein goed te bereiken. Uitvalswegen naar de omliggende steden bevinden zich op korte afstand van het appartement en ook het centrum van Zaandam bevindt zich op korte afstand van de woning. In de direct omgeving vind je tot slot ook legio aan winkels en scholen.

Ben jij benieuwd wat dit appartement jou nog meer te bieden heeft? Plan dan snel een afspraak met ons in en wij laten je zien waarom dit jouw nieuwe woning wordt!

Voor de indeling verwijzen wij je graag door naar de plattegronden van de woning.

Tot snel!

Bijzonderheden:

– Oplevering in overleg, kan snel
– De Styleswitchers geven je een goede indruk van hoe het appartement eruit zou kunnen zien indien deze gemoderniseerd wordt
– De servicekosten bedragen momenteel circa €251 per maand. Dit bedrag is inclusief de stookkosten!
– Volle eigendom
– Energielabel E

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 250.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht
Wonen
75 m2
Inhoud
245 m3
Aantal kamers
3 kamers
Aantal slaapkamers
2
Energielabel
E
Verwarming
Blokverwarming
Tuin
Geen tuin
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 360 presentatie 3D plattegrond Zonnegrens

Kaart

360 Presentatie

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "