Trechter 2

Verkocht
1611 LB Bovenkarspel € 650.000,- k.k.
Bouwjaar 1994
Wonen 213 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 570 m2

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1994
Wonen 213 m2
Aantal kamers 5 kamers
Perceel 570 m2

Omschrijving

Deze verrassend ruime vrijstaande woning (213 m2 woonoppervlakte) met inpandige geïsoleerde garage en ruime parkeergelegenheid ligt op een fraaie hoeklocatie met de achtertuin op het zuiden én aan doorgaand vaarwater.

De woning beschikt in totaal over 4 slaapkamers en 2 badkamers (waarvan 1 slaap- en badkamer op de begane grond) en is door de huidige eigenaars altijd netjes bewoond.

De ligging is super centraal ten aanzien van diverse openbare voorzieningen zoals winkelcentrum ’t Streekhof, NS station Bovenkarspel, scholen in basis- en voortgezet onderwijs, sportaccommodaties, recreatiegebied Streekbos en uitvalswegen naar de Randstad.

Dankzij de recent aangelegde N307 is de verbinding naar de A7 bijzonder goed.

Bijzonderheden:
• De woning is in 1994 in opdracht van de huidige eigenaars gebouwd op een kavel van 570 m2 eigen grond.
Daarnaast wordt er op dit moment een deel aan de voorkant gebruikt van de gemeente;
• Tijdens de bouw van de woning is aan de achterzijde een extra heipaal met funderingsbalken aangebracht om een aanbouw aan de woonkamer te kunnen realiseren;
• De zolderverdieping is op dit moment bereikbaar met een vlizotrap. Door het plaatsen van een vaste trap is het mogelijk op deze verdieping een extra (slaap) kamer te realiseren;
• De woning heeft energielabel A.

Indeling:
Entree, hal met meterkast, toiletruimte met hang-closet, trapopgang, garderobe en toegang tot de woonkamer.

De L-vormige woonkamer heeft een oppervlakte van circa 50 m2.
De woonkamer heeft houten vloerdelen en een sfeervolle gashaard.
Er is veel lichtinval en een ruim uitzicht dankzij de diverse raampartijen en de schuifpui naar het terras.

De slaapkamer op de begane grond heeft een oppervlakte van circa 19 m2 en heeft een eigen badkamer met inloopdouche, ligbad, wastafel, handdoekenradiator en hang-closet.

De besloten keuken is functioneel van opzet en ingericht met diverse apparatuur.

Via de bijkeuken met CV, wasmachine en drogeropstelling is de garage inpandig bereikbaar.

Vanuit de achtertuin is er een ruim uitzicht over een openbare groenstrook en het vaarwater.
Je kunt hier tot ’s avonds laat genieten van de zon.

Op de eerste verdieping zijn 3 ruime, speels vormgegeven slaapkamers, waarvan er 1 is voorzien van een zeer grote inloopkast. De hoofdslaapkamer heeft een schuifkastenwand en is gezien de oppervlakte eenvoudig in 2 slaapkamers op te splitsen.

De 2e badkamer is tot het plafond betegeld en uitgevoerd met een inloopdouche, hang-closet en wastafel.

De overloop is zeer ruim, waardoor er genoeg plek is voor een eventuele vaste trap naar de 2e verdieping.
Op de tweede verdieping is op dit moment een bergzolder.

Zoek je ruimte?
Kom dan beslist even kijken bij de Trechter 2 te Bovenkarspel!

Vraagprijs € 650.000,– K.K.

Aanvaarding: in overleg.

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 650.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Ligging
In woonwijk, Aan vaarwater
Wonen
213 m2
Oppervlak
570 m2
Inhoud
1.070 m3
Type woning
vrijstaande woning
Aantal kamers
5 kamers
Aantal slaapkamers
4
Energielabel
A
Verwarming
C.V.-ketel
Tuin
Tuin rondom
Ligging tuin
Zuid
Garage
Inpandig
Toon meer

Bekijk ook

Kaart 3D plattegrond Zonnegrens

Kaart

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "