Geersstraat 51A

Verkocht onder voorbehoud
1445 EB Purmerend € 300.000,- k.k.
Bouwjaar 1999
Wonen 67 m2
Aantal kamers 3 kamers

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1999
Wonen 67 m2
Aantal kamers 3 kamers

Omschrijving

Wat een kans!

Dit TOPappartement is voorzien van 2 slaapkamers, luxe keuken, fraaie badkamer en riant dakterras. Dit appartement is helemaal tot in de puntjes verzorgd en uiteraard voorzien van Energielabel A. Dat betekent niet alleen volledige isolatie, maar ook wooncomfort in optima forma en lage stookkosten. De woning is ook nog eens gasloos en dus helemaal voorbereid op de toekomst.

Niet alleen de woning is top, maar ook de locatie is ook fraai. Gelegen aan een rustig straatje met uitzicht op groen en water. Daarnaast loop je binnen 5 minuten naar winkelcentrum het Gildeplein. Hier heb je een enorm divers aanbod aan winkels met onder andere 2 supermarkten, een bakker, een slager, een bloemist, een drogist en ga zo maar door! Hier kan je echt terecht voor véél meer dan je dagelijkse boodschappen.

Met park De Uitvlugt in je voortuin kan je volop genieten van de natuur. Heerlijk wandelen, de hond uitlaten en sporten. Ook de golfbaan en het Purmerbos is op loopstand te bereiken. Opstapplaatsen voor het openbaar vervoer vind je op enkele minuten lopen en uitvalswegen richting Amsterdam, Zaandam of Hoorn zijn in enkele autominuten te vinden. Verder vind je ook in de directe omgeving verschillende (basis)scholen, sportfaciliteiten en Medisch Centrum De Graeff met onder andere een apotheek, huisarts en diverse therapeuten.

Kortom; een heerlijke woning op een heerlijke locatie! Wil jij méér van deze woning zien? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging met Van Overbeek Makelaars. Wij laten je graag deze woning zien tijdens een uitgebreide rondleiding.

Via het trappenhuis bereik je op bovenste verdieping het appartement. Bij binnenkomst kom je in de hal met toegang tot alle vertrekken van het appartement. Aan de voorzijde zijn de 2 slaapkamers te vinden. De volledig betegelde badkamer is uitgerust met wastafel en een ligbad met douche. Het toilet met hangend sanitair is separaat. De woonkamer is aan de achterzijde van het appartement te vinden. Deze beschikt over een ruime living en open (woon)keuken. De keuken is opgesteld in een recht blok en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is het riante dakterras van maar circa 70m² te betreden. Hier kan je de hele dag heerlijk genieten van de zon! Daarnaast heb je ook nog balkon tot je beschikking!

Bijzonderheden:

– Oplevering in overleg.
– Notariskeuze koper echter dient deze in Purmerend gevestigd te zijn.
– Het appartementencomplex is gebouwd in 1999.
– De servicekosten bedragen slechts € 73,- per maand.
– Op de begane grond is een berging aanwezig.

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 300.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Ligging
In woonwijk
Wonen
67 m2
Inhoud
222 m3
Aantal kamers
3 kamers
Aantal slaapkamers
2
Bijdrage VVE
€ 73,-
Energielabel
A
Verwarming
Stadsverwarming
Tuin
Geen tuin
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart

Kaart

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "