Sportlaan 80
Verkocht onder voorbehoudWeten wat je kunt lenen?
Bereken wat je kunt lenen






Doe de Koperscheck!
Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!
Omschrijving
Welkom op de Sportlaan 80!
Een woning in een prijsklasse die niet vaak meer voorbijkomt!
Deze ruime eengezinswoning met vier slaapkamers en heerlijk ruimte tuin biedt legio mogelijkheden voor verschillende huizenzoekers en is tevens een kans voor de starter op de woningmarkt die niet terugdeinst om de woning te moderniseren!
Deze woning ligt op een zeer fraaie locatie in een rustig woonhofje, ruim opgezet en op loopafstand van veel voorzieningen die je dagelijks nodig zult hebben zoals: het winkelcentrum, scholen, het openbaar vervoer, treinstation en diverse sportverenigingen.
Wat wil je nog meer?
De woning is door de huidige eigenaar jarenlang met veel plezier bewoond en nu is het tijd voor een nieuwe eigenaar om hier zijn of haar eigen woning van te maken. Door de breedte van bijna 6 meter en de rechte gevels beschik je over veel ruimte en door de grote kozijnen komt er lekker veel licht in de woning.
Ben jij nieuwsgierig wat deze woning jou allemaal te bieden heeft? Plan dan snel een afspraak met ons in en wij laten jou zien waarom dit jouw nieuwe woning wordt.
Voor de indeling verwijzen wij je graag door naar de plattegronden van de woning.
Tot snel!
Bijzonderheden:
– Aanvaarding in overleg, kan snel
– De woning is gelegen op eigen grond
Kenmerken
- Koopprijs
- € 300.000,- k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1964
- Ligging
- In woonwijk
- Wonen
- 98 m2
- Oppervlak
- 153 m2
- Inhoud
- 360 m3
- Type woning
- tussenwoning
- Aantal kamers
- 5 kamers
- Aantal slaapkamers
- 4
- Energielabel
- E
- Verwarming
- C.V.-ketel
- Tuin
- Achtertuin, Voortuin
- Ligging tuin
- Oost
- Garage
- Geen garage
Bekijk ook
Kaart 360 presentatie ZonnegrensKaart
360 Presentatie
Zonnegrens
Bewoner vertelt
" "
Bezichtiging inplannen
