Waterlandlaan 46G

1441 MP Purmerend € 300.000,- k.k.
Bouwjaar 1990
Wonen 50 m2
Aantal kamers 2 kamers

Doe de Koperscheck!

Wil je je huis verkopen? Vaak kennen wij de koper al! Benieuwd hoeveel potentiële kopers wij voor jouw woning hebben? Doe in slechts 2 minuten de koperscheck!

Bouwjaar 1990
Wonen 50 m2
Aantal kamers 2 kamers

Omschrijving

Comfortabel en eigentijds wonen in het centrum van Purmerend

Welkom aan de Waterlandlaan 46G – een modern en instapklaar appartement, ideaal voor starters die op zoek zijn naar gemak en comfort. Dit goed ingedeelde appartement van 50 m² beschikt over een ruime slaapkamer en is helemaal klaar om direct te betrekken. Dankzij energielabel A profiteer je van een uitstekende isolatie, een prettig binnenklimaat en lage energiekosten.

Toplocatie in het levendige Waterlandkwartier

Dit appartement bevindt zich in het hart van Purmerend, in de geliefde wijk De Gors. Op slechts enkele minuten lopen of fietsen ligt de gezellige Koemarkt – het kloppende horecahart van de stad met tal van restaurants en cafés. Winkels voor je dagelijkse benodigdheden, zoals een supermarkt, bakker en bloemist, liggen pal achter het complex. Ook op het gebied van openbaar vervoer zit je hier goed: een bushalte ligt om de hoek en het NS-station is eenvoudig te voet bereikbaar. In de omgeving zijn daarnaast diverse scholen, sportfaciliteiten en recreatiemogelijkheden aanwezig – alles binnen handbereik.

Instapklaar met een moderne afwerking

Het appartement is gelegen op de derde verdieping van een in 2019 compleet gerenoveerd complex. De woning maakt deel uit van een goed georganiseerde VvE, beschikt over een lift, een gedeeld dakterras en een gezamenlijke fietsenstalling. Dankzij de renovatie is het interieur modern en stijlvol: een lichte woonkamer met grote ramen, een strakke open keuken voorzien van moderne inbouwapparatuur, en een luxe badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en aansluiting voor de wasmachine. Het appartement is afgewerkt met kunststof kozijnen, dubbele beglazing en comfortabele vloerverwarming.

Indeling

Bij binnenkomst in het gebouw tref je een nette entree met brievenbussen, lift en trappenhuis. De woning zelf heeft een lichte woonkamer met moderne vloerafwerking en een open keuken die naadloos aansluit op het woongedeelte. De slaapkamer is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en kast. De badkamer is modern afgewerkt en voorzien van inloopdouche en wastafelmeubel. Het toilet is separaat. Ook is er een balkon gelegen op het zuidwesten. Op de eerste verdieping is ook de gezamenlijke fietsenstalling te vinden.

Voor een duidelijk overzicht van de indeling verwijzen wij je graag naar de plattegronden.

Bijzonderheden:

– Oplevering in overleg
– Keuze van notaris is aan koper, mits gevestigd in Purmerend
– Energiezuinig (label A), volledig geïsoleerd
– Vloerverwarming, kunststof kozijnen en dubbele beglazing
– Verwarming via stadsverwarming
– Gelegen op een toplocatie nabij station en Koemarkt
– Gezamenlijke fietsenstalling aanwezig

Interesse?

Plan dan snel een bezichtiging via Van Overbeek Makelaars en ontdek of dit fijne appartement aan de Waterlandlaan 46G jouw nieuwe thuis kan worden!

Toon meer

Kenmerken

Koopprijs
€ 300.000,- k.k.
Aanvaarding
In overleg
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Ligging
In centrum
Wonen
50 m2
Inhoud
166 m3
Aantal kamers
2 kamers
Aantal slaapkamers
1
Bijdrage VVE
€ 175,-
Energielabel
A
Verwarming
Stadsverwarming, Vloerverwarming geheel
Tuin
Geen tuin
Garage
Geen garage
Toon meer

Bekijk ook

Kaart Zonnegrens

Kaart

Zonnegrens

Bewoner vertelt

" "